/fotografovani/o-mne.html

Marek Mantič

O mně

Začít s fotografováním byl před lety logický důsledek mých koníčků a zájmů.

Vždy mě bavila historie a fotografie je úžasný prostředek, jak zastavit čas a zdokumentovat aktuální dění, vzhled nebo atmosféru.

Dalším koníčkem byla amatérská entomologie. Již od útlého věku jsem byl veden k tomu, že broučci a jiná havěť jsou super a se síťkou na brouky jsem běhal dřív, než jezdil na kole. Ovšem smrcení a preparace mě nikdy moc nebrala, takže jsem přešel na jiný způsob dokumentace – makrofotografii.

Z lovení hmyzu se stala láska k přírodě a také cestování. Když si vzpomenu na kolika úžasných místech jsem byl, než jsem začal fotit, chtěl bych vrátit čas. Nyní také vypadají naše dovolené tak, že manželka má v kufru oblečení a já foto výbavu :).

Zmíním i poslední zájem, a to kolejová vozidla. Nejvíc asi tramvaje. To jen pro úplnost, kdybyste se divili, proč bývají tak často na fotografiích.

Ono to ani nešlo jinak, když rád cestuji, běhám po horách či lovím šestinohé potvory je fotografování to správné doplnění mých koníčků a zájmů.

Budu rád, pokud mi poskytnete zpětnou vazbu u fotografií, ať už jejich hodnocením, či komentářem. Asi mě moc nezměníte, ale rád se poučím.

Marek Mantič


O mně • Fotografování • Marek Mantič - Fotograf 📷 Obsah a fotografie © 2012–2024 Marek Mantič
Fotografie jsou dle zákona majetkem autora a nesmí být publikovány ani jinak šířeny bez jeho předchozího souhlasu.